Blader-Glaiver-Bower Rehberi

N

Nui

Guest
BLADER

"Kılıç ve hançer titriyor ve yukarı çıkıyor. Dünyadaki en iyi bicheon."Kılıç ve kılıcın işleyişini ve sahada sık kullanılmayan kalkanın etkisini fark eden Bicheon Kılıçlığı, doğru grubu temsil eden en büyük bölümle ünlü olmanın önemli bir rolünü oynadı. Orta ve güçlü güç vermek savaş sanatıdır ve keskin kesme teknikleri Bicheonmun'un sert doğasını gösterir.
Kılıç ve kılıca kısa silah olarak uygulanabilir. Teknikte pek kullanılmayan savaşçıları kullanarak savaş sanatının yeni aşamasını geliştirir.


Full Str Blader en etkili tank karakteridir.Canavarlara veya vs de karşı karaktere fazla hasar atamazlar ama karşılarında çok dayanıklıdırlar. Bu yüzden eğerki dayanıklı ve kolay kolay ölmek istemeyen biriyseniz kesinlikle tercih edebilirsiniz

1592231822441.png
GLAİVER


"Kan kokusu ile kaplı alanda yalnız artan kana susamışlığı unutuyor musun?" Heuksalmun, alanın doğru grubuna aittir, ancak eşsiz dövüş sanatı Heuksal Spearmanship çok kötü amaçlı olduğundan, şeytanların korktuğu bile güçlü dövüş sanatıdır. Mun'ın kurucusunun mızrak tekniği ile Glavie tekniğini birleştirerek tamamladığı bu Heuksal Mızraklığı, düşmanı öldürmek amacıyla yaratılırken, diğer sağ grupların dövüş sanatları zihni ve bedeni tavlamayı amaçlamaktadır. Savaş sanatı üzerindeki ısrarları çoğu zaman doğruluğa aykırı faaliyetleri meşrulaştırdığı için iblis grubu olarak kabul edilirler. Derin katil niyet ve zalim tonu veren Heuksal Mızraklılığı, savaş sanatının gücünün çoğunu düşünen Heuksalmun'un doğasıdır. Kendini korurken, Bicheon Kılıçlığı'ndan daha az kayıtsızdır, ancak iktidarda, taklit için tüm girişimleri ortadan kaldırır ve bir düşmandan çok sayıda düşmanla savaşma gücünü gösterir.

Full Str Glaive hasarı yüksek bir yakın dövüş buildidir. Canavarlara ve karakterlere yüksek hasarlar vurabilir ama blader gibi shield ( kalkan ) takmadığı için defansı blader kadar güçlü değildir. Hem hasar atayım hemde vs atayım diyorsanız tercih edebilirsiniz.

1592232610178.png

BOWER

''Artık yükselecek bir cennet yok, bu yüzden zaten Şakayık sahnesi! " Mızrak ve kılıcın rampa olduğu alanda sadece okçulukla son aşamaya ulaşanlar Pacheonmun'dur. Okçulukları Pacheon Bowmanship'tir. Cenneti parçalamak anlamına gelen bu savaş sanatı, tarladaki tüm insanları korkutuyor. Ana sahneleri saray değil saraydı. Çırakların çoğu kraliyet ordusuna katıldı ve yabancı düşmanlarla ve barbarlarla savaşarak ünlerini topladı. Böylece okçuluk askeri savaş sanatına yakınlaştı, ancak alanın dikilmesi tek Pacheon Bowmanship ile yeterliydi. Pacheon Bowmanship, dövüş sanatının tekniğini eğittiği ve daha mükemmel ve daha güçlü bir yayın nasıl işleneceğini uyguladığı alanında metal uygulamasının çoğunu bildiğini düşünüyor. Özellikle gezinin ortasında 3. başın öğrenmiş olduğu şahin eğitim tekniği Silla eşsiz uygulamalardan biriydi ve çırakların dövüş sanatlarının derinliğini artırmaya yönelik çalışma haline geldi.

Full Str Bow hasarı yüksek bir uzakdövüş buildidir.Bazı skilleri canavarlara ve karakterlere ''Critical Demage'' verdiğinden yüksek kritik hasarlar atabilirler. Bowcuların bir artısıda level kasarken range karakter olduğundan daha seri level atlar.

1592233169736.png
 
Top