Silkroad Turkiye Forum Kuralları

Status
Not open for further replies.
N

Nuisance

Guest
Foruma üye olan herkes bu kuralları & şartları ve her bölümde sabit başlıklarda yer alan bölüm kurallarını & şartlarını kabul etmiş sayılır.1: Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Kişilerin yazdıkları yazılardan dolayı silkroadturkiye.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2:Forumda dönen tartışmalar ve konularda son söz her zaman site yönetimindir. Site yönetiminin kararları forum'da konu açılarak tartışılamaz.

3:Forumda size veya bir başkasına ati bir sitenin ziyaret edilmesini istemeniz, o sitede satılan ve pazarlanan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız yasaktır.
4:Forumda birden fazla aynı konuyu açmak forumun görünüşü ve temizliği açısından yasaktır.
5:Topluluklar, dinler, diller, ırklar, kökenler ve mezhepler hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü her türlü yazılı ve görsel içeriğin forumda paylaşıması yasaktır. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.)
6:Forumumuzda bay bayan ayırtetmeksizin herhangi bir üyeyi veya yönetimde yer alan bir görevliyi herhangi bir şekilde taciz ve tahrik edecek yazılar yazmak yasaktır.
7:Avatar,imza,konu ve konu altı yorumlarda cinsel içerikli yorum ve mesajlar tercih edilmesi kesinlikle yasaktır.
8:Sitemizde yaşayacağınız herhangi bir sorun ve hatada silkroadturkiyehizmetleri@gmail.com üzerinden iletişime geçerek hatayı bildirmeniz gerekmektedir. Bunun üzerinden foruma konu açılması yasaktır.

9:T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. Gönderilen mesajlardan tamamen sahibi sorumludur.
 
Status
Not open for further replies.
Top